papier toaletowy

Tork Coreless Mid-Size – innowacyjne podejście do papieru toaletowego bez rolki

Tork Coreless Mid-Size to nie tylko papier toaletowy, ale również nowoczesny dozownik, który idealnie sprawdzi się w łazienkach publicznych o małym i średnim natężeniu ruchu. W dużej mierze to właśnie dzięki temu prostemu dodatkowi papier toaletowy zawsze dostępny będzie dla gości. W dzisiejszych czasach Tork Coreless Mid-Size jest idealnym wyborem dla tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy ceną i wydajnością.

Jakie największe korzyści?

Papier toaletowy bez rolki zaprojektowany został w taki sposób, aby nie wytwarzać zbędnych odpadów. Kompaktowe rolki o średniej wielkości odpowiadają tradycyjnym rolkom papieru toaletowego. Do największych zalet należy zaliczyć również atrakcyjny wystrój podajnika i łatwość w utrzymaniu czystości. Mało osób zdaje sobie sprawę również z tego, że papier Tork Coreless Mid-Size wykonany jest wyłącznie z masy celulozowej i włókien, które pochodzą z recyklingu. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że można raz na zawsze zapomnieć o zatkanych rurach. Największym potwierdzeniem wysokiej jakości jest nie tylko certyfikat FSC, ale również pozytywne referencje klientów.

Czym charakteryzuje się papier toaletowy z masy celulozowej?

Papier toaletowy jak powszechnie wiadomo jest artykułem pierwszej potrzeby. Między innymi dlatego też warto zadbać o to, aby był on wykonany z odpowiednich materiałów. Jeżeli chodzi o papier celulozowy to produkowany jest on z włókien roślinnych pochodzących z różnorodnych drzew. W dzisiejszych czasach producenci najczęściej sięgają po włókna z sosny, topoli, świerku i buku. Wspomniane włókna roślinne zawierają w swoim składzie celulozę (białawą substancję), która bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie. Pamiętać należy o tym, że papier toaletowy wytworzony z celulozy jest produktem najwyższej jakości. Jego największym atutem jest nie tylko niespotykana wytrzymałość, ale również delikatność.

Czytaj również  Kleje wiecznie żywe - co to jest?

Dla kogo papier Tork Coreless Mid-Size jest dobrym wyborem?

Papier toaletowy Tork Coreless Mid-Size jest idealnym wyborem dla osób o wrażliwej skórze, które w pierwszej kolejności stawiają na komfort. Dzięki dwu- i trójwarstwowej strukturze można liczyć także na bardzo dużą wydajność. Lekarze na każdym kroku rekomendują swoim pacjentom korzystanie z białego i nieperfumowanego papieru toaletowego. Jak wspomniano powyżej celulozowy papier bardzo szybko się rozpuszcza, dlatego też nie ma ryzyka zatkania odpływów kanalizacyjnych. Do największych zalet można zaliczyć także dużą dostępność i atrakcyjną cenę. Oryginalny papier z celulozy jest także doskonałym wyborem dla dzieci i seniorów. Skóra najmłodszych dzieci jest bardzo delikatna, dlatego też dość łatwo ulega podrażnieniom. Niestety nawet bardzo drobne rany umożliwiają przenikanie zarazków przez uszkodzony naskórek. Miękki i elastyczny papier toaletowy rozwiązuje ten i wiele innych problemów, dlatego też warto dać mu szansę. Papier z celulozy w dzisiejszych czasach jest najciekawszą alternatywą dla papieru z makulatury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *